Минуло понад шість років і вони повернулися! Представники інді-року здивували відданих слухачів своїм новим альбомом під назвою "Фата". Але що про Vivienne Mort знають інші поціновувачі української музики та чи чули про них взагалі? Редакція "вКультурі?" пропонує виправити цю ситуацію та хоче познайомити із творчістю гурту.
Замість аудіокниг: кого послухати в буктоці
Tik-Tok здатен об'єднувати дууже різних за характером і стилем життя людей та просувати абсурдний, розважальний, просвітницький, творчий контент. Користь від цієї соціальної мережі, як не крути, є. BookTok. Мабуть, хоч раз та потрапляло вам у стрічку відео такого штибу. Сотні книголюбів постять свої рецензії та загальні огляди на книги, спілкуються та обговорюють фентезійні світи чи героїв, рефлексують.

Спільнота буктокерів міцнішає з кожним днем. Адже за хештегом BookTok можна віднайти 39,3 м. публікацій! Як зарубіжних авторів, так і українських. Деякі із них мають неймовірно мелодичні голоси та проводять прямі трансляції, де читають книги разом із глядачами. Отож, пропонуємо познайомитися з такими яскравими представниками цієї світлої сторони Tik-Tok.

Приємна атмосфера та дружнє спілкування - це два найважливіші компоненти онлайн-зустрічей, котрі проводить Влад. А окрім цього, на його сторінці можна віднайти такі розділи, як от: думки, проза, комедія.

Два роки тому Влад перейшов на українську мову і зазначає, що відчуває себе новою людиною. Зокрема, став читати більше книг.
"Це все завжди було можливим, але мій внутрішній голос мовчав. І не підказував мені цей шлях раніше. І так, до цього я читав дівчині на ніч. Тепер же я це роблю на трансляціях, прямо тут".
Нині на Влада підписалося понад 23 тисячі користувачів. Можливо, і вам сподобається такий формат. У внутрішнього голосу є також Ютюб-канал.
Ліза Сусік

Час від часу на її сторінці можна віднайти рекомендації щодо новинок, даджейст цікавих книжкових івентів тощо. Ліза ділиться й особистими моментами із життя, що значно зближує її з користувачами. Тож, якщо шукаєте доброго друга порадника, що розуміється в літературі, то вам варто підписатися.
Денис Кримський

Найчастіше Кримський звертається до доробку Симоненка та Франка. Однак варто звернути увагу і на власні поезії Дениса - метафоричні та пронизливі. Опубліковані вони і на Ютюб-сторінці.
Власне, його блог активно зростає. І в майбутньому очікуємо все більше цікавого контенту.
Це не зовсім типовий авторський блог, а скоріше відео-збірник сучасної української поезії. Тут тобі і Жадан, Іздрик, Любка, Лісіч. Звучать так по-різному, але так рідно. Авторка проєкту, Юля Попик, добирає унікальні шрифти та кольорові образи для кожної поезії. Тут тобі і символізм кохання, і меланхолійна тінь буття, переживання і окрилення.

Не забуває Юлія і про борців за наше слово, його яскравих представників - Стуса, Симоненка, Вінграновського. Вони торкаються струн душі навіть через десятиліття.
Для поціновувачів естетичної картинки та літератури - це справжній скарб.
Тобі будую мур Імперії… Таке гасло проєкту, що розповідає про українську літературу минулого за допомогою музики. Із усіма метафоричними барвами: від злетів поетів та прозаїків до їх страждань від кривавих рук тоталітарної влади. Завдяки МУРу творча інтелігенція пройдешнього стає для глядача близьким другом. Окрім цього, проєкт повстає своєрідною...